Edition Amour Ole Lynggaard Armband 18K

860675

OLE LYNGGAARD, armband, 18K, klassisk Lynggaard modell, avslut med dobbar, säkerhetskedja, längd ca 18 cm, vikt ca 29.8 g, etui Lynggaard medföljer

Fint bruksskick. En tom ögla för berlock sitter på länken. Etui med slitage.

Guld/Smycken, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (39 bud)
6788316
31 000
6788305
30 000
6788294
29 000
6788282
28 000
6788275
27 000

Slutpris SEK:
31 000
2 970 EUR, 3 488 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.