Orientmatta semiantik Bakhtiari

860336

ORIENTMATTA, Bakhtiari, semiantik, ca 203 x 148 cm

Skador lagningar, kortsidorna något reducerade

Mattor/Textilier, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
6872260
2 600
6874859
2 400
6872260
6857500
1 600
6857435

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.