Alfred Wahlberg oljemålning från Bohuslän

860321

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Landskap från Bohuslän, otydligt signerad Alfr. W-berg, olja på duk fäst på pannå, 35 x 47 cm

PROVENIENS
Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (14 bud)
6878821
3 600
6876884
3 400
6878818
3 400
6876884
3 200
6873175

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.