Peter Graham: Off the Scottish Coast

860237

PETER GRAHAM (Storbritannien, 1836-1921): Off the Scottish Coast, signerad Peter Graham, olja på duk, 62x92 cm.

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
6879268
6879198
6860937
6858158
6850630

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.