Trädgårdsskulpturer

860153

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, ett par, 1900-tal, i form av parställda sittande lejon, bemålad komposit, höjd 64 cm

Utomhuspatina, ställvisa skador

Diverse, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Trädgårdsskulpturer

Budhistorik (9 bud)
6877930
1 800
6876889
6875142
6873315
750
6863664
700

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.