Trädgårdsskulpturer

Föregående | Översikt | Nästa

860153

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, ett par, 1900-tal, i form av parställda sittande lejon, bemålad komposit, höjd 64 cm

Utomhuspatina, ställvisa skador

Diverse, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

860153 - Trädgårdsskulpturer
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Trädgårdsskulpturer

Budhistorik (5 bud)
6863664
700
6863259
600
6858898
6857659
6854530

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
20:48   (21:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.