HILDING LINNQVIST: Åsknedslag

860111

HILDING LINNQVIST (Sverige, 1891-1984): Åsknedslag, monogramsignerad GOHL, olja på pannå, 81 x 65 cm.

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

HILDING LINNQVIST: Åsknedslag

Budhistorik (18 bud)
6874547
12 500
6858567
12 000
6858567
11 000
6868002
11 000
6858567
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.