Figurin trä Japan Meiji-perioden

Föregående | Översikt | Nästa

860028

FIGURIN, trä, Japan, Meiji-perioden (1868-1912), föreställande Gama Sennin med paddor, basen med signatur, höjd 26,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Saknar stav i vänster hand, smärre slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

860028 - Figurin trä Japan Meiji-perioden
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
6849883
6852312
1 900
6849883
1 800
6850213
1 700
6849883
1 600

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
19:58   (20:58 )
AKTUELLT BUD SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.