JOHN JON-AND: Scenkläder Nr. 70

Föregående | Översikt | Nästa

859875

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder Nr. 70, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 19x16 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859875 - JOHN JON-AND: Scenkläder Nr. 70
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6856400
500
6856071
450
6854733
6854405
6852714

18 timmar 34 minuter kvar
Avslutas 2021-02-28
11:24   (12:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.