JOHN JON-AND: Scenkläder Nr.

859873

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder Nr. 17, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 15x10 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Scenkläder Nr.

Budhistorik (18 bud)
6856529
1 800
6875369
1 700
6856529
1 600
6875367
6856529
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.