JOHN JON-AND: Konstnären Martin Åberg

Föregående | Översikt | Nästa

859871

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Konstnären Martin Åberg, kolteckning på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 225x17 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859871 - JOHN JON-AND: Konstnären Martin Åberg
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6852543
2021-02-23 17:30:02

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
19:25   (20:25 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.