JOHN JON-AND: Scenkläder X

859867

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder X, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 33x24 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Scenkläder X

Budhistorik (28 bud)
6870114
5 600
6870053
5 400
6870112
5 200
6870053
5 000
6870111
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.