JOHN JON-AND: General Musikdirektörn

Föregående | Översikt | Nästa

859864

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): General Musikdirektörn, akvarell på papper, signerad och daterad Jon-And 1930, bildstorlek ca 39,5x32 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

pappersbrått, revor

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859864 - JOHN JON-AND: General Musikdirektörn
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
6858919
550
6856546
500
6858918
500
6856546
450
6858917

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
16:05   (17:05 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.