JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV

859855

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XLIV, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 29x22 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

veckat papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Scenkläder XLIV

Budhistorik (25 bud)
6862397
3 200
6861367
6861367
6857756
6857756
1 900

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.