JOHN JON-AND: Scenkläder XXIII

Föregående | Översikt | Nästa

859854

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XXIII, blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 44x26 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859854 - JOHN JON-AND: Scenkläder XXIII
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (19 bud)
6866888
1 300
6866803
6866733
6865478
6862238
950

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
16:47   (17:47 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.