JOHN JON-AND: Scenkläder LV

859840

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder LV, akvarell och blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 42x22 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Scenkläder LV

Budhistorik (25 bud)
6878877
5 400
6878817
5 200
6878876
5 200
6878817
5 000
6878874
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.