JOHN JON-AND: Röd uniform

Föregående | Översikt | Nästa

859837

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Röd uniform, blandteknik på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 41x26 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859837 - JOHN JON-AND: Röd uniform
Din e-postadress

Fråga
Skicka
JOHN JON-AND: Röd uniform

Budhistorik (3 bud)

6850939
6849317
6849317

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
18:42   (19:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.