JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)

Föregående | Översikt | Nästa

859830

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 19), rödkrita på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 38x27 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859830 - JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)
Din e-postadress

Fråga
Skicka
JOHN JON-AND: Naket (nr. 19)

Budhistorik (11 bud)
6856606
750
6857613
700
6856606
650
6855129
600
6852328
550

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
21:11   (22:11 )
AKTUELLT BUD SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.