JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)

Föregående | Översikt | Nästa

859826

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 11), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 40x29 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859826 - JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)
Din e-postadress

Fråga
Skicka
JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)

Budhistorik (10 bud)
6857804
700
6858939
650
6857804
600
6854728
550
6853851
500

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
10:17   (11:17 )
AKTUELLT BUD SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.