JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)

Föregående | Översikt | Nästa

859825

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 24), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 29x39 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859825 - JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)
Din e-postadress

Fråga
Skicka
JOHN JON-AND: Naket (nr. 24)

Budhistorik (10 bud)
6853559
700
6854696
700
6853559
650
6854695
600
6853559
550

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
19:29   (20:29 )
AKTUELLT BUD SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.