JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)

Föregående | Översikt | Nästa

859824

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 12), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 27x42 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859824 - JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)
Din e-postadress

Fråga
Skicka
JOHN JON-AND: Naket (nr. 12)

Budhistorik (18 bud)
6851561
1 300
6853451
6851561
6852359
6851561
950

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
21:28   (22:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.