JONJOHN JON-AND: Målarflickor

Föregående | Översikt | Nästa

859820

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Målarflickor, akvarell och kol på papper, signerad Jon-And, bildstorlek 47x36 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper, revor i marginalen

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859820 - JONJOHN JON-AND: Målarflickor
Din e-postadress

Fråga
Skicka
JONJOHN JON-AND: Målarflickor

Budhistorik (2 bud)

6869444
2021-02-27 11:09:28
6852630
2021-02-23 17:39:14

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
16:18   (17:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.