JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)

859808

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 49), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 80x47 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 49)

Budhistorik (34 bud)
6878697
8 200
6878704
8 200
6878697
8 000
6878700
7 800
6878697
7 600

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.