JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)

859805

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 43), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 59x43 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 43)

Budhistorik (62 bud)
6876487
9 000
6876485
8 800
6876477
8 600
6876482
8 600
6876477
8 400

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.