JOHN JON-AND: Naket

Föregående | Översikt | Nästa

859800

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 38), eckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 65x52 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859800 - JOHN JON-AND: Naket
Din e-postadress

Fråga
Skicka
JOHN JON-AND: Naket

Budhistorik (1 bud)

6852604
2021-02-23 17:35:59

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
18:22   (19:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.