ARNE CHARLEZ: Landskap

Föregående | Översikt | Nästa

859718

ARNE CHARLEZ (1934-2011): Landskap, signerad och daterad A Charlez 89, olja på duk, 66x73 cm.

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859718 - ARNE CHARLEZ: Landskap
Din e-postadress

Fråga
Skicka
ARNE CHARLEZ: Landskap

Budhistorik (5 bud)
6866830
500
6866823
450
6852725
6851158
6850613

20 timmar 54 minuter kvar
Avslutas 2021-02-28
13:01   (14:01 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.