KARIN GRANQVIST: Abstrakt komposition

Föregående | Översikt | Nästa

859717

KARIN GRANQVIST (född 1965): Abstrakt komposition, signerad och daterad på baksidan Karin Granqvist 2007, olja på duk, ca 70x60 cm.

PROVENIENS: Galleri 1, Göteborg

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859717 - KARIN GRANQVIST: Abstrakt komposition
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6868059
450
6857617
6855868
6850960

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
21:46   (22:46 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.