MARGARETA RENBERG: Någon har satt sig

Föregående | Översikt | Nästa

859715

MARGARETA RENBERG (1945-2005): Någon har satt sig på mitt medvetande, signerad MR, betitlad och signerad a tergo, olja på pannå, 62x51 cm.

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859715 - MARGARETA RENBERG: Någon har satt sig
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6855832
5 400
6855005
5 200
6851546
5 000
6849598

3 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
21:53   (22:53 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
7 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.