MARGARETA RENBERG: Utan titel

Föregående | Översikt | Nästa

859714

MARGARETA RENBERG (1945-2005): Utan titel, signerad och daterad Margareta Renberg, -83, blyerts på papper, bildmått 39x32 cm

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859714 - MARGARETA RENBERG: Utan titel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
MARGARETA RENBERG: Utan titel

Budhistorik (1 bud)

6851030
2021-02-23 12:09:13

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
16:27   (17:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.