EVA HALLSTRÖM: Dörr

859711

EVA HALLSTRÖM (1942-1997): Dörr, signerad på spännram Eva Hallström, olja på duk, 82x66 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

EVA HALLSTRÖM: Dörr

Budhistorik (6 bud)
6878907
6878905
900
6878897
850
6878892
6877217
750

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.