BO TRANKELL (född 1942): Utan titel

Föregående | Översikt | Nästa

859708

BO TRANKELL (född 1942): Utan titel, signerad BT, utförd 1968, olja på duk, 96x73 cm.

Kantförstärkt

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859708 - BO TRANKELL (född 1942): Utan titel
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6860969
7 200
6851293
6 000
6851181
5 000
6850997

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
12:16   (13:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.