EVERT LUNDQUIST: Gubben i porten

Föregående | Översikt | Nästa

859698

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Gubben i porten, signerad och daterad Evert Lundqvist -58, 1/20, torrnålsgravyr, bidmått ca. 31x24,5 cm

LITTERATUR: Per Bjurström, Evert Lundquist Grafiker, nr. 142 i verksförteckningen

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859698 - EVERT LUNDQUIST: Gubben i porten
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (14 bud)
6858047
5 200
6858144
5 000
6858047
4 800
6858080
4 600
6858047
4 400

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
14:18   (15:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.