EVERT LUNDQUIST: Krukorna

Föregående | Översikt | Nästa

859696

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Krukorna, signerad och daterad Evert Lundqvist -58, 15/50, torrnålsgravyr, bidmått ca. 39x30 cm

LITTERATUR: Per Bjurström, Evert Lundquist Grafiker, nr. 84 i verksförteckningen

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859696 - EVERT LUNDQUIST: Krukorna
Din e-postadress

Fråga
Skicka
EVERT LUNDQUIST: Krukorna

Budhistorik (3 bud)

6858232
2 400
6851159
6849990

3 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
15:03   (16:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.