BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor

Föregående | Översikt | Nästa

859695

BIRIGTTA LILJEBLADH (1924-2014): Blommor, signerad Birgitta Liljebladh 72, olja på duk, 61x52 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859695 - BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
Din e-postadress

Fråga
Skicka
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor

Budhistorik (7 bud)
6855475
4 600
6851178
4 400
6853350
4 200
6851178
6849940

3 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
12:36   (13:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.