BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte

Föregående | Översikt | Nästa

859693

BIRIGTTA LILJEBLADH (1924-2014): Ansikte (självporträtt), signerad och daterad Birgitta Liljebladh 58, duk uppklistrad på pannå, ca 50x42 cm:

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859693 - BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte
Din e-postadress

Fråga
Skicka
BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte

Budhistorik (6 bud)
6851090
6850948
6850070
6849927
6849545
500

3 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
19:52   (20:52 )
AKTUELLT BUD SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.