TORSTEN RENQVIST: Modellstudie

Föregående | Översikt | Nästa

859688

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Modellstudie, signerad och daterad T.R 50, Blyerts på papper 22x30 cm

Pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859688 - TORSTEN RENQVIST: Modellstudie
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6861569
1 600
6859760
650
6858915
6851033

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
17:25   (18:25 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.