EDDIE FIGGE: Gagarin forever

859685

EDDIE FIGGE (1904-2003): Gagarin forever, signerad och daterad Figge 1995, blandteknik och collage, pappersmått 47x38 cm.

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

EDDIE FIGGE: Gagarin forever

Budhistorik (18 bud)
6872954
6872933
2 800
6872932
2 600
6872931
2 400
6872930

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.