EDDIE FIGGE: Utan titel

Föregående | Översikt | Nästa

859683

EDDIE FIGGE (1904-2003): Utan titel, signerad och daterad Figge 1952, blyerts på papper bildmått 25x18 cm.

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859683 - EDDIE FIGGE: Utan titel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
EDDIE FIGGE: Utan titel

Budhistorik (1 bud)

6850829
2021-02-23 11:22:38

3 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
14:38   (15:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.