EDDIE FIGGE: Blott för de talrika tapp

Föregående | Översikt | Nästa

859682

EDDIE FIGGE (1904-2003): Blott för de talrika tappra, signerad och daterad Figge 1965, Blandteknik och collage, bildmått 32x24 cm.

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859682 - EDDIE FIGGE: Blott för de talrika tapp
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6850964
2021-02-23 11:53:08

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
21:47   (22:47 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.