EDDIE FIGGE: Utan titel

859681

EDDIE FIGGE (1904-2003): Utan titel, signerad och daterad Figge 1955, teckning på papper, bildmått ca. 26x19,5 cm.

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

EDDIE FIGGE: Utan titel

Budhistorik (4 bud)

6878273
6878265
6876689
500
6876688

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.