ALVAR JANSSON: Ko

Föregående | Översikt | Nästa

859679

ALVAR JANSSON (1922-1990): Ko, akvarell, pappersmått ca. 56x77 cm

Intygad a tergo av Lena Boethius 30.11.1995

PROVENIENS: Hans Wigert

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859679 - ALVAR JANSSON: Ko
Din e-postadress

Fråga
Skicka
ALVAR JANSSON: Ko

Budhistorik (2 bud)

6867027
2021-02-26 18:46:55
4 200
6851152
2021-02-23 12:37:14

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
16:22   (17:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.