MARGARETA RENBERG: Utan titel

Föregående | Översikt | Nästa

859678

MARGARETA RENBERG (1945-2005): Utan titel, signerad och daterad Margareta Renberg, -83, blyerts på papper, bildmått 39x32 cm

pappersveck

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859678 - MARGARETA RENBERG: Utan titel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
MARGARETA RENBERG: Utan titel

Budhistorik (5 bud)
6870536
6869518
6863864
500
6857837
6851000

18 timmar 35 minuter kvar
Avslutas 2021-02-28
10:34   (11:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.