GUSTAV RUDBERG: Grå dagar

Föregående | Översikt | Nästa

859302

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Grå dagar, signerad RUDBERG, olja på duk, 65x83 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

859302 - GUSTAV RUDBERG: Grå dagar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
GUSTAV RUDBERG: Grå dagar

Budhistorik (2 bud)

6850738
2021-02-23 11:10:58
6850466
2021-02-23 10:25:05

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
10:38   (11:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.