Corpus Christi 1700-tal

858953

CORPUS CHRISTI, 1700-tal, träskuren, bemålad och bronserad, 50x45 cm

Smärre skador och lagningar, en del av dekor saknas

Diverse

Nybrogatan 32, Stockholm

Corpus Christi 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
6876004
2 400
6875856
1 900
6874153
1 800
6873649
1 400
6873648
1 300

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.