Skåp, Louis XV

Föregående | Översikt | Nästa

858807

SKÅP, Louis XV, Nordeuropa, fanerad med jakaranda och körsbär, förgyllda bronsbeslag, inläggningar av friser, fält och romber, konturerad skiva, svängd form, dörrar med fanerade insidor, sargen med låda, svängda ben med akantusbeslag, nyckel medföljer, höjd 116,5, 56 x 33 cm

Obetydliga fanérskador

Möbler, Skåp, byråer, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

858807 - Skåp, Louis XV
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skåp, Louis XV

Budhistorik (2 bud)

6851501
2021-02-23 13:45:05
12 000
6851373
2021-02-23 13:18:34
10 000

1 dag kvar
Avslutas 2021-02-28
19:35   (20:35 )
AKTUELLT BUD SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.