Taklampor/fönsterlampor 1960-tal

Föregående | Översikt | Nästa

858730

TAKLAMPOR/FÖNSTERLAMPOR, ett par, 1960-tal, stomme av mässing med räfflade rundstavar av klarglas, höjd med kedja/sladd 42 och 71 cm (den kortare går att göra längre)

Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor, Design, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

858730 - Taklampor/fönsterlampor 1960-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6862803
2021-02-25 19:07:02
6858602
2021-02-24 22:39:44

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
12:21   (13:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.