Thure Wallner, Sparvhök

Föregående | Översikt | Nästa

857973

THURE WALLNER (1888-1965): Sparvhök, signerad Th. Wallner, olja på duk, 38,5 x 46,5 cm.

PROVENIENS: Salongen, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1922

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

857973 - Thure Wallner, Sparvhök
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Thure Wallner, Sparvhök

Budhistorik (1 bud)

6851191
2021-02-23 12:46:39
6 000

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
11:25   (12:25 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.