Ferdinand Hernlund: Tyrolskt landskap

857385

FERDINAND HERNLUND (1837-1902): Tyrolsk landskap, signerad Ferd. Hernlund. 79, olja på pannå, 22,5x35 cm

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
6873685
7 000
6873171
2 600
6866064
2 400
6865171
6862796

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.