Sophus Frandsen "Fibonacci", takarmaturer, 1 par,

857317

SOPHUS FRANDSEN, "Fibonacci", takarmaturer, 1 par, Fog & Mørup, Danmark 1960-tal, koppar, höjd ca 30, diameter 47 cm

smärre slitage, patina

Belysning, Taklampor, Lilla Kvalitén, Design

Nybrogatan 32, Stockholm

Sophus Frandsen

Budhistorik (9 bud)
6878350
3 200
6877673
6877672
2 800
6877668
2 600
6877667
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.