Gardinstänger, empire

Föregående | Översikt | Nästa

856322

GARDINSTÄNGER, ett par, empire, Sverige, träskuren dekor, förgyllda, i form slingrande ormar, längd 155 cm

LITTERATUR: Melanie Paine: Fabric Magic, London 1987, sidan 68f, avbildade i privat interiör

Smärre dekorskador, lagningar och mindre komplettering

Diverse, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

856322 - Gardinstänger, empire
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Gardinstänger, empire

Budhistorik (2 bud)

6863437
2021-02-25 21:30:42
6860211
2021-02-25 11:56:03

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
20:08   (21:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.